piektdiena, 2011. gada 10. jūnijs

Mans mīļotais Shiseido


Vasaras laikā mana sejas āda pārvēršas no normālas vietām jūtīgas uz taukaini normāli spīdīgu, taču esmu radusi risinājumu kā to savaldīt.
Šoziem pēc kārtēja pirkuma manās rokās nonāca Shiseido Pureness dziļi attīrošo putu paraudziņš, biju sajūsmā, kaut gan teicu, ka ziemā mana āda nav taukaina, taču reizi nedēļā prasās tāda pamatīga, bet maiga tīrīšana. Uzreiz pēc pamēģināšanas nopirku iepakojumu. 100ml 25Ls, Douglas.

Ražotāja pieteiktā informācija: ideāli der taukainai ādai (mans komentārs, arī ne tik taukainai) un ādai ar noslieci uz aknes veidošanos. Ļoti delikāts, lieliski putojošs līdzeklis ar zilām granulām, kas attīra ādu netīrumiem, kosmētisko līdzekļu atliekām, taukiem, kas nosprosto poras. Atsvaidzinošs, piemīt viegls atvēsinošs efekts. Parakstos zem katra vārda!!!
Pirmās sajūtas: attīra ādu tik labi, ka tā „čirkst un čīkst” no tīrīguma, taču nevienu brīdi nav sausas vai sarautas ādas sajūta, tikai tīrīgums, gluda, skaista āda un viegls piparmētru vēsums uz sejas un viegla gandrīz nemanāma smarža. 
 
Tūbiņā atrodas biezs balts krēms ar retām zilām granulām, kas savienojumā ar ūdeni gandrīz nemanāmi puto un ļoti viegli ieziežas uz sejas. Līdzeklis ir ļoti ekonomisks, pirkts ziemā un tagad izlietota mazāk kā puse, jo, lai kārtīgi nomazgātu seju, pietiek ar daudzumu zirņa lieluma. Tādēļ domāju, ka tā augsta priekš tīrīšanas līdzekļa cena ir pilnībā attaisnota, rēķinu, ka ar to varēšu iztikt gadu, varbūt kādai, kurai ļoti taukaina āda, izlietosies ātrāk, jo ziemā lietoju aptuveni 1, 2x nedēļā, bet tagad, vasarā, katru vakaru (no rīta un, ja vajag, pa dienu man ir cits līdzeklis).
 (Šāda daudzuma pietiek, lai nomazgātu i seju, i kaklu.)
(Slavenās zilās granulas, mazgājoties praktiski nesajūtamas.)
(Savienojumā ar ūdeni - krēmīgs, viegls putiņlosjons)
Esmu pamanījusi, ka tas ļoti labi iztīra melnos punktus, ja pēc kārtīgās pilsētas saulē ar pilno make-up pavadītās dienas, spogulī varu redzēt mazītiņus riebīgos melnos punktus uz deguna, tad pēc šī līdzekļa lietošanas netīrie punkti pazūd, neatstājot nekādas iespējas rasties lielākām pumpām.
Retais līdzeklis, kuram es likšu kārtīgi nopelnīto 10 un noteikti iegādāšos vēl!3 komentāri: