ceturtdiena, 2011. gada 2. jūnijs

Kokosriekstu eļļa 2


Tā kā nepagāja ne divas nedēļas un mana pirmā kokosriekstu eļļa jau ir izlietota, nopirku otro iepakojumu. Šoreiz citas firmas un rakstīts, ka ražots Latvijā.   150ml 2.26Ls zaļā aptieka. 
 
Tikpat jauka un smaržīga jā iepriekšējā, taču šīs eļļas konsistence atgādina mīksto sviestu, nevis kā iepriekšējā – parafīnu. 
Tātad, jauniegādātā ir daudz ērtāka lietošanā un nevajag vairs veikt tos trikus ar fēnu, citu atšķirību, manuprāt, nav. Rēķinot cenas – tilpuma attiecību iepriekšējo eļļu ar lielāku tilpumu pirkt ir tīri simboliski, bet izdevīgāk, taču šī jaunā - viennozīmīgi ir estētiskāk iesaiņota. Izvēle jūsu!


2 komentāri:

  1. Varbūt esi mēģinājusi, bet ja nē varu tev ieteikt bbfactory kokosriekstu eļļu. Es parasti viņu turu ledusskapī, savādāk siltā laikā tā izkūst. Izņemot no ledusskapja viņa ir stingrā klucītī, kas ērti ļauj apsmērēties ar to un neuzsmēŗēt par daudz. cena par 120ml -3ls

    AtbildētDzēst
  2. Nē, es neemsu tieši to mēģinājusi, bet tagad skatos, ka daudzos Eko veikaliņos ir dažādu ražotāju kokosriekstu eļļas. Tā kā manis pamēģinātās divas savā starpā es neteiktu, ka diži atšķirtos, tad tā arī nevajadzētu būt ar citu firmu saražotām kokosriektu eļļām.

    AtbildētDzēst