svētdiena, 2011. gada 26. jūnijs

Ievērības cienīga tuša


Nevienam mana bloga lasītājam, drīzāk, lasītājai nav noslēpums, ka esmu pieaudzēto skropstu fane, taču tad, kad man nepieciešams lellītes izskats a-lā „pati nevainība”  (vīrietis gan teica, kā porcelāna lellīte, eh, veči, ar manu ta iedegumu un porcelāns), palīgā nāk skropstu tuša, ar kuru es krāsoju apakšplakstiņa skropstas. Gribēju jau teikt „apakšējās skropstas”, bet esmu samaitāta, manai ausij skan pārāk piedauzīgi! :)

Vairāku gadu garumā esmu Lancome L’extreme fane, kāds ceturtais iepakojums, noteikti. Pa šo laiku arī esmu izmēģinājusi neskaitāmas mass market un luksus tušas, par labu esam, un manām vēlmēm atbilstošām vēl varu atzīt tikai Estee Lauder tušas. 
Pašai man ir diezgan labas skropstas, biezas, labs izliekums, tikai īsas, galos gaišas. Tātad, es meklēju sev pagarinošo skropstu tušu, kuras galvenais uzdevums pagarināt, fiksēt dabīgo skropstu izliekumu, atdalīt un drošo uz visu dienu aizkrāsot gaišos skropstu galiņus. Vēl viens svarīgs noteikums man kā kontaktlēcu valkātājai ar nosliecēm uz alerģijām – lai nekairina, neizraisa alerģiju, oftalmoloģiski testēta.
Re, manas plikās skropstiņas (neskatāmies, ka acs izskatās piepampusi, dzīvē tā nav, norakstām uz sliktu fotoaparātu).
 
„Lancome L’extreme ir pagarinošā skropstu tuša, kas pagarina skropstas līdz pat 60%. Tās īpaša formula pārvērš pat visplānākās, vismazākās skropstas par bezgalīgi garām. Un īpaša patentēta otiņa pievieno šķiedras katrai, tādā veidā pagarinot tās līdz bezgalībai. Oftalmoloģiski testēta.” tā ražotājs.
Mans viedoklis. Ideāli pagarina, atdala, nesalipina skropstas, perfekti turas visu dienu un nenobirst nemaz, pēc uzkrāsošanas nepaliek mazie pretīgi kamoliņi un zirnekļa ķepiņas uz skropstām.
Arī otiņa tikpat lieliska, diezgan apjomīga, stingriem, ļoti šauriem sariņiem – lieliski atdala ik skropstiņu un paņem nepieciešamo tušas daudzumu no tūbiņas, ne pa daudz, ne pa maz. Uzklāšana – patīkama.
Lieliski nomazgājas, acis nemaz nav jāberž, nepaliek nenomazgājami pigmenti, padarot ādu ap acīm permanenti pelēcīgu.
Uzkrāsojot vienā kārtā izskats pavisam dabīgs - garākas, melnākas, ideāli atdalītas skropstas, bez jebkāda mājiena uz skropstu tušu. Lielisks efekts tām, kas mīl dabīgumu. Man vajag dramatiskāk.

Otro kārtu jūs redzat uz manas acs (apakšējais plakstiņš). Pakomentēšu arī augšējo, šīm pieaudzētām skropstām jau 6 nedēļas, šonedēļ profilakse, gadījās neparedzēts brauciens, netiku pie meistares, bet normālā attālumā un neieslēdzot macro režīmu izskatās normāli. Tas meitenēm, kas baidās no pieaudzētām – redziet, ar savām nekas ļauns nenotika: ir, bija, būs.


 
Protams, ir viens milzīgs „BET”, netieši saistīts ar tušu un tās pirkumu - preces uzglabāšana veikalā, noliktavā. Glabāšanas noteikumu neievērošana var pārsvītrot visu manis rakstīto. Un īpaši jūtīgi pret nepareizu glabāšanu ir tieši tādi produkti kā tušas, lūpu krāsas, tonālie krēmi, birstošai kosmētikai tas kaitē mazāk.  Zinu daudzus, kam gadījās nopirkt oriģinālas (!!!! ar to es izslēdzu domas, par sliktās kvalitātes norakstīšanu uz feiku) tušas nelietojamā kondīcijā, un ne tikai attiecībā uz luksus kosmētiku, bet uz demokrātiskiem zīmoliem. Bet, eh, ej tad tu uzmini!


1 komentārs:

  1. nekas tev tur nav piepampis :D tiešām lellīte :)
    man arī kontaklēcas . vasarā dienas laikā skropstas nevaru krāsot . gribētos izmēģinat, bet negribēties iegrābties lieki :(

    AtbildētDzēst