sestdiena, 2011. gada 25. jūnijs

Iemīļotais lūpu spīdums


 Manā kosmētikas somiņā šis iemītnieks parādījās ziemā un favorītos ir joprojām.
Tas ir YSL Gloss Pur lūpu spīdums, tonis Nr.10 Pure redcurrent. 19Ls, Douglas.
Kā saka ražotājs: „Spoguļspīdums un košā krāsa ir šī maģiskā lūpu spīduma trumpis. Šis modernais aksesuārs pievērsīs uzmanību jūsu lūpām un palīdzēs panākt dažādus efektus, no viegli romantiskā, līdz dramatiski kaislīgam. Spīduma maigā formula ar Aloe vera baro, aizsargā un mitrina lūpas, dāvājot tām nepārspējamu mirdzumu, spīdumu un sulīgu krāsu, rūpējas par lūpām, padarot tās gludākas un maigākas. YSL Pur gloss noturīgā formula un mango aromāts iepriecinās pat viskaprīzākās modes dāmas”.
 
Atsevišķa dziesma ir iepakojums. Kā man patīk YSL zelta kastītes, zelta iepakojumi, zelta korķīši un probķīši ar firmas logo, kaut kaklā kar, tik skaisti. Man vēl gribētos, lai klāt nāktu samta vai zīda maciņš, līdzīgi kā dažiem Chanel un Givency produktiem, savādāk, nedaudz ir apbružājies spīduma konteineris. Taču zelta vāciņam, nekas nespēj kaitēt, joprojām izskatās kā jauns, kvalitāte,  kas kvalitāte... Pat ar zibspuldzi nevar bildēt, atspīd! 
 
Par pašu spīdumu. Manis izvēlētais tonis „jāņoga” iepakojumā izskatās neticami spilgti manai gaumei. Taču pats pārklājums un spīdums ir puscaurspīdīgs, kas vienā kārtā uz lūpām atgādina ūdens virsmas spīdumu, divās – glancētu mitru nagu laku, bez perlamutra vai šimmera, glamūrīgi.
Tā izksatās uz uz rokas, varat arī redzēt, ka ota dod ļoti precīzu šauru līniju.
Spīdumu uzklāj ar otiņu, kas man patīk vairāk kā sūklītis, taču laika gaitā kādi 3 nepaklausīgi sariņi saspurojās, nācās tos izraut – vislielākais spīduma mīnuss, ā un vēl tie briesmīgie prikstu nospiedumi uz skaistā zelta.
Ļoti patīkama smarža, ražotājs saka, ka mango, taču es saku, ka šis aromāts piemīt gandrīz visai YSL dekoratīvās kosmētikas līnijai. Pēc garšas salds un, nokļūstot mutē, nepaliekt trekna belaša sajūta, tātad, arī skūpstīties ir visai patīkami.
Lipīgums: piemīt, ja uzsmērē divās kārtās, nav traucējošs. Lipīgāks par Artdeco un Gosh, mazāk lipīgs kā Maybelline Watershine (pēc kura atverot muti, šķiet var dzirdēt tādu „Čpok” skaņu) vai Lancome Juicy Tubes. Apmēram tāds pats kā Givenchy. Spriediet pašas, kurai patiks šī konsistence, kurai – nē.
Noturīgums: 2-3h stabili, ja paēd, tad uz lūpām paliek nedaudz spīduma, kas izskatās dabiski, vienkārši ne tik intensīvi, nevis kā noēsta lūpene. Turas labi, aiz kontūrām neaizplūst, taču nedaudz ietek lūpu krociņās (var redzēt tikai īpaši kaprīzās dāmas piekasoties, vai bildējot macro režīmā).
 
Labi mitrina lūpas, nevaru aprakstīt, bet jūtu, ka mitrina un izlīdzina krociņas, šķiet, ka pat nedaudz palielina apjomu, kaut gan drīzāk skaistā glancētā spīduma efekta dēļ. 
Tādas man ir plikās lūpas: 

Un tādas ar spīdumu:

Secinājums: smalka, vizuāli un lietošanas ziņā baudāma rotaļlieta, tikai žēl, ka sievietei neklājas sabiedrībā lūpas krāsot. Noteikti arī turpmāk pirkšu YSL lūpu spīdumus.


5 komentāri:

 1. Jā par YSL lūpu spīdumu es saku to labāko, man gan ir cits tonis un ar spīguļiem (kas arī, starp citu uz lūpām izskatās pavisam savādāk, kā iepakojumā). Arī pēc tam, kad spīduma vairs nav, lūpas ir patīkamas, mīkstas un, liekas, arī mitrinātas!

  AtbildētDzēst
 2. Anonīmā lasītāja, Tu spīdumus uz lūpām jūti vai nē? Man traucē, ja ir tāds "smilšu efekts". Atceros Givenchy bija, bet tikai tad, kad pati krāsa noēdās, palika tik spīguļi, netraucēja, bet citiem ir tad, ka jūt jau uzklājot.

  AtbildētDzēst
 3. Es spīdumus uz lūpām jūtu tikai tad, ja tās lūpas cieši sakniebju, tā nejūtu. Vienīgais, ka lūpu spīdums tāds kā lipīgs liekas, nedaudz, bet nezinu, vai tas ir spīguļu dēļ, jo bez spīguļiem vēl neesmu mēģinājusi.

  AtbildētDzēst
 4. It kā visi spīdumi, kas skaitās ilgnoturīgie ir lipīgi, ar to laikam jāsarod.

  AtbildētDzēst
 5. Jā, es arī tracinos par YSL spīdumu otiņu-nu nemāku smuki un vienmērīgi uzklāt ar tiem sariņiem, gribās sūklīti, bet konsistence un garša man dikti patīk. Jā, redzu, ka Tava dabīgā lūpu krāsa krietni atšķiras no manas, tāpēc toņu ieteikumi priekš manis nederēs :(
  ____
  Abalone

  AtbildētDzēst