ceturtdiena, 2011. gada 9. jūnijs

Aktuāli vasarā: saules aizsargkrēms


Mana izvēle krita uz Babe Sun Protector ar SPF 50+ (ļoti augsts aizsardzības faktors) 100ml ~8.50Ls aptiekās, vairāku iemeslu dēļ:
1)      Aptiekas marka, tām man ir lielāka uzticība nekā masu vai luksus zīmoliem tieši attiecībā uz tādām specifiskām īpašībām kā aizsardzība pret sauli
2)      Alerģiska āda, kas ne vienmēr labi panes masu kosmētiku ar SPF un ar sekām cīnīties ir ilgi.
3)      Vēlā pavasarī veiktā dermabrāzija, līdz ar to nepieciešama nopietna aizsardzība sejai.
4)      Kopš gulēju slimnīcā ar nezināmās izcelsmes alerģiju, atzīstu BABE kosmētiku par labu esam savai ādai – hipoalergēna.
5)      Krēms ir universāls – gan ķermenim, gan sejai.
6)      Ūdensnoturīgs (saskaņā ar ražotāja informāciju nezaudē savas īpašības arī pēc 40min. nepārtrauktas peldes, nodilumizturīgs – nenoberžas pludmales smiltīs.
Krēms, patiesībā uz iepakojuma rakstīts losjons (tāpēc cerēju uz ļoti vieglu struktūru) ir baltās krāsā, biezas un smagas konsistences, taču nav trekns.
Smarža ir neitrāla, ir mazliet jūtams tas specifiskais aromāts, kas piemīt visiem līdzekļiem ar SPF.
Uzkāšana: nedaudz apgrūtināta, nevaru īsti definēt, bet ir grūti ātri un vienmērīgi ieziesties, jo krēms daudz par ātru iesūcas un rokas neslīd uz priekšu (ceru, ka ir saprotams), tā rezultātā var rasties baltie neizsmērētā krēma pleķīši, tādēļ neriskētu smērēt krēmu uz sejas, neskatoties spogulī. 
Kad krēms (tādēļ nesaucu par losjonu) ir izsmērēts, āda paliek nedaudz spīdīga, kas sejai ir traucējoši, taču sajūtas ir pozitīvas, uzziestas silikona plēves efekts nejūtas. Plaukstas apakšā var manīt ne visai labi izsmērējušos laukumu (liekot bildi pamanīju).
Esmu atradusi savu risinājumu šīm nelielām problēmām (grūti izsmērēt un spīdums): sejai piejaucu klāt nedaudz Shiseido Pureness matējošā mitrinātāja (neaizvietojams vasarā) un ķermenim – sajaucot ar ķermeņa kopšanas līdzekli, kuru nu tobrīd gribu lietot, tādēļ krēms izlietojas ļoooti taupīgi, bet uzglabāšanas laiks nav liels, pusi izspiedu citā trauciņā un atdevu mammai, kurai diemžēl vairākus gadus atpakaļ ir diagnosticēts fotodermatīts (tautā: saules alerģija), un līdz tikai krēmi ar augstu SPF, mamma slavē!Tātad krēms savas funkcijas pilda, kad beigsies ieapkojums pirkšu arī Babe sērijas oil-free sejas krēmu ar SPF 50+ (bet esošais vēl pat nedomā beigties).

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru