otrdiena, 2011. gada 31. maijs

Šoreiz par lūpām


Manā uzmanības lokā kārtējo reiz nonāca Artdeco, bet šoreiz ar lūpu spīdumu Lip Brilliance tonis Nr.38 (soft coral) 5,20Ls ar 35% atlaižu kuponu, Kolonna.
 
Vīrietis: „Tu šodien esi tik skaista!” Es: „Es tāda esmu vienmēr!” Viņš: „Jā, bet citreiz tu izskaties ļoti nopietna un stingra, bet šodien maiga!” Nezinu, lūpu spīdums vai hormoni, bet, manuprāt, tas tiešām dod maigu, rotaļīgu efektu uz lūpām.


Skaists siltā koraļļa tonis ar vieglu perlamutra spīdumu veido puscaurspīdīgo spīduma kārtu un man gribētos, lai šis tonis uz lūpām būtu nedaudz košāks, perlamutra spīdums arī gandrīz nav manāms, kas tieši pretēji mani apmierina. 


Rezultāts - lūpas izskatās ļoti sulīgas un bučojamas.

 
Saskaņā ar ražotāja informāciju Lip Brilliance pieder pie noturīgo lūpu spīdumu tipa (vēl ir Lip Booster – apjomu palielinošie un Lip Glamour gloss – ar spīdumiem). Tādēļ par noturību – ne velna, 1-2h, ja neēd, nedzer un nebučojas, par to droši var likt divnieku, it īpaši ja spīdums tiek pozicionēts kā ilgnoturīgs.
„Sastāvā esošie Amazines augu ekstrakti baro lūpas, bet Brazīlijas koka un piparu ekstrakti apvienojumā ar dabīgām eļļām un kolagēnu pasargā lūpas no pāragras novecošanas un padara tās apjomīgākas,” tā ražotājs. Nezinu, kā un vai pasargā, bet pipari nedaudz dedzina, protams, salīdzinājumā ar Artdeco Chilli Lip Booster dedzināšana ir tīri ciešama.

Patīk, ka spīdums nav lipīgs, taču man tas ir nedaudz par treknu, jo ne tikai turas ļoti īsu laiku, bet arī pamanās aizplūst aiz lūpu kontūrām un iesēsties lūpu kaktiņos. Laicīgi ieskatoties spogulī, redzu ar gēlu palielināto lūpu efektu, bet kas notiek, ja spogulī laicīgi neielūkojas – bail pat iedomāties.

Mans secinājums: varētu būt labs līdzeklis gada vēsākiem mēnešiem, jo neplūdīs tik strauji kā siltumā, sākotnējs efekts man ļoti patīk.  

6 komentāri:

 1. tiešām jauks tonis ^^ , žēl, ka boosterus manas lūpiņas nemīl

  AtbildētDzēst
 2. Mani atkal nemīl klasiskās lūpu krāsas :/

  AtbildētDzēst
 3. Sasodīts, tieši tādu toni vienmēr meklēju, bet uz manām lūpām šie oranžīgie izskatās dranķīgi, laikam lūpu dabiskā krāsa pie vainas. Kādas ir Tavas? Jo manas ir patumši sarkanas, līdz ar ko gaiši skaisti toņi uz tām izskatās visai dīvaini :)
  ----
  Abalone

  AtbildētDzēst
 4. Man grūti pateikt, kādā tonī man lūpas, tāds uz vēsi tumšrozā pusi, būs jāuztaisa kkad posts pirms/pēc. Un man šitie siltie ar oranžo piesitienu ļoti der, savukārt rozā toņi uzreiz sit ārā zilganumu uz lūpām! Šon nopirktu Maybelline watershine un vīlos.

  AtbildētDzēst
 5. Ooo, par Maybelline Watershine es arī varu pakomentēt, man ir 103. tonis, arī tāds ornažīgs, bet uz lūpām izskatās kā vienkāršs spīdums, tikpat kā caurspīdīgs, nekādīgi nevaru dabūt to oranžīgo peach toni, laikam saņemšos un izmēģināšu šo te ArtDeco. :) Es laikam varētu veidot lūpu spīdumu apskatu ar centieniem atrast peach/nude toni-būs jāsadarbojas ar Tevi :)
  -----
  Abalone

  AtbildētDzēst
 6. Man Maybellinam galīgi nepatika konsistence, uzreiz gribējās noslaucīt lūpas, tā kā lipīga plēve. Bet par nude un peach toņiem, jāpērk jāmēģina un tik ļoti žēl, ka nevar nopirkt mazītiņo paraugu, īpaši dārgajām krāsām, bet tos testerus uz lūpām veikalā es neuzdrošinos! :) Un runājot par sadarbību, ja lūpas būtu vienādā tonī, tad varētu kko salīdzināt ;)

  AtbildētDzēst