svētdiena, 2011. gada 22. maijs

Nagu laku mānija.


Esmu gēla nagu fane ... bijusī fane. Aptuveni 20 gadu vecumā izdomāju, ka manu nagu forma, augšanas ātrums, stiprums der, ja nu vienīgi, staigāšanai cimdos. Taču tam ir perfekts risinājums – gēls, tā nu es nostaigāju ar šo plastmasas brīnumu garos 6 gadus. Līdz vienkārši man apnika.
Izrādījās, ka mani īstie nagi, kas saules gaismu nav redzējuši šos garos gadus, nemaz tik krimināli nav. Tā sākās mana aizraušanās ar nagu lakām, tagad man to ir daudz, bet kā jebkurai lakoholiķei mana kolekcija nekad nebūs pilna.
Šoreiz parādīšu vēl nemēģinātu profesionālo nagu laku no „Coral Club” (ASV) tonis „Coral cascade”, krāsa bez spīdumiem un perlamutra. Nesatur formaldehīdus, toluēnu un DBP. Cena 2.70Ls par 15ml. Skan labi, vai ne?
Skaista piesātināta laša vai arī koraļļa krāsa - tas kā kuram patīk. Lakas konsistence ir šķidra. Veikalā man teica, ka labam piesātinātam pārklājumam pietiek tikai ar divām kārtām (atcerējos dažu labu laku, kurai ar četriem pārklājumiem šķiet par maz).
Otiņa ir šaura, tās sariņi ir smalki – domāju, ka nebūs problēmu uzklāt.
Tātad, ķersimies klāt eksperimentam:
Protams, vispirms bāze. Man ir Rimmel Stronger Double Duty Base Coat. Rozīga nagu laka ar dimanta putekļiem (pati par sevi izskatās tā neko, žūst ātri). Un, aiziet, pirmā kārta: Kā jau teicu, laika ir šķidra, bet ļoti pigmentēta. Redzam bildē pirmo kārtu – jauki. Nags tikai nedaudz spīd cauri, nav svītrojuma. Vēl „jāpiešaujās” uzklāšanā, jo, ja lakas uz otiņas ir par maz, tā pārāk ātri žūst un neizsmērējas vienmērīgi (zeltnesis).
 
Pirmā kārta izžuva minūtēs divās (aizgāju apmaisīt zupu).
Otrā kārta. Izskatās, ka ar to arī pietiek. Pārklājums izskatās ideāls – gluds, glancēts, nav strīpu, nags cauri nespīd, bet tajā pašā laikā tas ir plāns. Taču uz pirkstiem nagu laka izskatās spilgtāk kā pudelē (ļoti piesātināts gaišs lasis vai korallis, pat, varbūt nedaudz no neona spīduma, taču pieklājīgi, vasarai derēs labi).


Pēc viesiem noteikumiem ir jāseko virskārtai, bet šoreiz es to nelikšu, paskatīšos, cik izturīga šī laka ir (mēŗkis ir divas dienas, jo apnīk taču)!

Otra kārta žūst daudz lēnāk, bet man nekur arī nav jāsteidzas, sēdēšu un priecāšos par vasarīgiem nadziņiem skaistā svētdienas dienā!

8 komentāri:

 1. Hei :) (pamāju ar rociņu)
  jauks vasarīgs tonis :)

  AtbildētDzēst
 2. p.s pamanīju bildē tonālo . ^^ man tā viņš patīk !

  AtbildētDzēst
 3. Naktsmeita, man gan tā ne visai, uzlieku, skaists,kopts izskats, bet pēc kāda laika seja kā ar sviestu, varbūt tādēļ, ka uz vasaru āda taukaunāka paliek?

  AtbildētDzēst
 4. es agrāk vinu burtiski pielūdzu , bet iepazinu konsīlerus un tonālo vairs tik daudz nelieku , tā arī nav iztērēts .

  Man ir sausa āda , der dikti labi, tik tas ka dārgs .

  AtbildētDzēst
 5. varbūt āda pārāk maz attīrīta ? Man parasti ziemā ar ādu problēmas , tad tonalais iet pleķos

  AtbildētDzēst
 6. Kur LV var nopirkt Color club nagu lakas?

  AtbildētDzēst
 7. Kur nopirkt, apkopojot meiteņu info:
  1) Veikals Corde Dzirnavu ielā 92
  2) Veikals Top Cosmetics Pulkveža Brieža ielā 21
  3) Saldū "Akvārijā"
  Lai veiksmīgi pirkumi!

  AtbildētDzēst