svētdiena, 2011. gada 29. maijs

Mani ienadžu kopšanas produkti


Tādi man ir trīs:
1)      Līdzeklis kutikulas noņemšanai no Vitex (Baltkrievija) – 20ml 0.97Ls, Multilukss
2)      OPI Avoplex pīlings ienadžiem – 30ml 5.51Ls Oniks Beta
3)      100% šī sviests– 7g 3.50Ls, Stenders

 
Sākšu ar Baltkrievu līdzekli kutikulas noņemšanai.
Īsumā to varētu raksturot kā lielisks rezultāts par niecīgu cenu, lietoju šo līdzekli reizi pusotrā nedēļā (kāpēc tik reti pastāstīšu turpmāk) un  kutikulas izskatās vienmēr perfektas.
 Lietošanai ļoti parocīgs, jo aprīkots ar knipuci, ļoti ērti izspiest vajadzīgo līdzekļa daudzumu, ko es pēc tam ar vates kociņu iesmērēju ienadžos kārtīgāk. 
 
Tas ir pienaini balts šķidrums, kura sastāvā ir baltegles un tējas koka ēteriskās eļļas – tā arī smaržo pēc klepus zālēm, bet man tas netraucē.
Līdzekli uz nagiem drīkst atstāt līdz 10 minūtēm, tad procedūra ir vienkārša - ar kociņu atbīdīt ienadžus (svarīgi, ka nedrīkst lietot metālus) un kārtīgi nomazgāt nagus un rokas. Kāpēc tā? Jo līdzekļa aktīvā sastāvdaļa ir KOH jeb kālija sārms, kas domājams ne tikai lieko ienadžu ādu noēdīs, bet arī pašu nagu. To ļoti labi var redzēt uzreiz pēc procedūras – uz tā naga daļas, kur atradies līdzeklis (nu nevar no tā izvairīties) nags ir palicis ievērojami baltāks, kas dara mani bažīgu par to, cik lielā mērā tas ietekmē nagu izturību. Lai šo negatīvo efektu mazinātu, es varbūt daru nepareizi, bet lieku šo līdzekli tad, kad vēl tikai taisos noņemt nost veco nagu laku, tā varbūt nedaudz pasargājot pašu nagu. 
Mans secinājums: viennozīmīgi efektīvs līdzeklis, ar kuru jārīkojas ļoti piesardzīgi.
Opi Avoplex Exfoliating Cuticle Treatment. Ražotājs man sola, ka ar AHA skābju palīdzību tas maigi noņem veco, atmirušo ādu, padarot to mīkstāku un gludāku. Sastāvā esošais avokado lipīdu komplekss mitrina un mīkstina nagu ienadžus. Līdzekļi atļauts lietot vairākas reizes nedēļā. Ražotājs arī sola maigo SPA aromātu – eh, manam degunam kārtējās klepus zāles. Lietošanā ne visai parocīgs – pārāk plata un cieta pudele - grūti izspiest nepieciešamo līdzekļa daudzumu iepakojuma platuma dēļ.
Dažreiz gadās, ka noņemot tumšo nagu laku iekrāsojas arī kutikula un āda ap nagiem izskatās nespodra un nekopta. Uzsmērējot šo līdzekli, tas lieliski „noēd” vecās nagu lakas paliekas no ienadžiem.

Mans secinājums: ļoti maigs līdzeklis kutikulas kopšanai, neaizvietojams tumšo nagu laku mīļotājām.


Lai palutinātu savu ādu pēc tādām drastiskām procedūrām ar sārmiem un skābēm regulāri lieku virsū 100% šī sviestu no Stendera ziepju fabrikas, gan uz lakotiem, gan nelakotiem nagiem. Visnotaļ patīkams produkts, labi absorbējas gan nagā, gan ādā ap to, taču aukstā laikā labprātāk tomēr lietoju eļļu, jo uz aukstām rokām līdzeklis tā arī paliek  kā sviesta pikucis – grūti izsmērēt un slikti uzsūcas. Visādi citādi – lielisks.  

4 komentāri:

 1. paldies par rakstiņu, tieši meklēju līdzekļus ādiņai ap nadziņiem. :)
  par Stendera produktu, cik ilgs viņam derīguma termiņs ?

  AtbildētDzēst
 2. Šī sviestam termiņš tieši viens gads.

  AtbildētDzēst
 3. Kutikulām iesaku Burt's Bees 100% dabīgo citronu sviesta kutikulu krēmu. Cena ap 5ls. Man šis produkts ir jau vairāk kā pusgadu un izlietota labi ja 1/3. Derīguma termiņš 12m.

  AtbildētDzēst
 4. par shea sviestu pilnigi piekrītu, man ļoti patīk. es arī ik pa laikam litoju kā lūpu balzāmu - noturīgs, mīkstinošs, un pietiek ilgam laikam.

  AtbildētDzēst