pirmdiena, 2011. gada 30. maijs

KENZO AMOUR Perfumed Body Nectar


Ķermeņa kopšanas līdzeklis, kas papildina Kenzo Amour smaržu līniju. Manam degunam, gaumei un ikdienas apstākļiem šīs smaržas ir par smagu, par saldu, par spilgtu un par austrumniecisku. Patīk, taču, tādas valkājot, nejustos ērti, bet nektāra veidā tieši tas, kas vajadzīgs – viegli un vasarīgi saulaini.

Aromātā ir spēcīgi jūtamas ķiršu un samtaina vaniļas smarža (tāpēc laikam saprotat, kādēļ aromāts nav piemērots ikdienai), smaržojot to, uzreiz smaidu iztēlojos ar oranžu sauli pielietu vakaru Indijas okeāna pludmalē un paradīzes putnu dziesmas. 

Pats produkts, ko ražotājs nosaucis par nektāru ir iesaiņots 150ml biezās baltās plastmasas pudelītē, kura cena ir ~7Ls ar visu atlaidi (Douglas) un viegli smaržo vēl pat to neatverot.
 
Pudelītes saturs atbilst nosaukumam „nektārs”. Tas ir saulrieta un medus krāsas salds un cukurots sīrups ar šo debešķīgo smaržu, kas vairs nav tik izteikta kā parfīmā, tādēļ manās acīs tikai pievilcīgāka.

 
Ar savu uzvedību uz ķermeņa nektārs atgādina „sauso” eļļu – paliek pavisam nedaudz eļļaini–lipīga sajūta, neskatoties uz to, ka līdzeklis perfekti iesūcās ādā un rada skaistas, pabarotas un ļoti lutinātas ādas efektu.
Arī aromāts uzvedas burvīgi – saldā esence no smaržu flakoniņa ir viegli jaušama, tieši tas, kas vajadzīgs skaistam vasaras vakara turpinājumam ar lielisko vīrieti.

P.S. Iepriekšēja vakara novilktās drēbes smaržos arī no rīta...

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru