svētdiena, 2011. gada 22. maijs

Ieskaties manā kosmētikas maciņā.


Ko Jūs domājiet par tonālo krēmu? Pēc trakiem pusaudžu gadiem, kad lētais tonālais bija uzklāts tik biezā kārtā kā no griestiem birstošais pametums skolā, to vairs nelietoju. Pagāja laiks un jau pusgadu manā kosmētikas maciņā dzīvo šāds zvērs: Chanel Vitalumiere Satin Smoothing Fluid Makeup SPF 15. Tonis No 30 Shell. Pirkts Doulgas veikalā, cenu vairs neatceros, bet varēja būt ~32Ls.
Ko mums sola ražotājs, brīvais tulkojums: „Jaunības un gaismas avots, kas atmodina nogurušu ādu. Sastāvdaļas nodrošina īpašu ādas mitrināšanu un labsajūtu. Jūsu seja acumirklī izskatīsies atpūtusies, jaunāka un pilna gaismas. Tonālā krēma pārklājums ir kā maigs atlass, kas nodrošinās jūsu ādas dabisko izskatu.”
Pienākot pie konsultantes veikalā pastāstīju savas domas par to, kādam jābūt perfektam t.krēmam. Bija ziema un mana āda tiešām alka pēc mitrināšanas, un ja to spēj nodrošināt tonālais krēms – taču lieliski.
Pirmajā nedēļā notika negadījums, krēms man izkrita no rokām un akmens grīdas un, ak, vai, ieplīsa vāciņš, kā dēļ krēmu nevar kārtīgi aiztaisīt, bet krēmam ir ērts dozators, nekas nekur netek un nepil. Vienmēr izspiežas vajadzīgais krēma daudzums (no mazas pilītes līdz kārtīgam apjomam).
Krēma konsistence: šķirds, ļoti labi klājās ar grima sūklīti, ar otu nav mēģināts – neprotu, ar pirkstiem – nepatīk. Piemīt jauks neuzbāzīgs aromāts.


 
Ļoti labi klājas uz uzsūcas. 

 
Krēms ir izsmērēts, nav maskas efekta, dabīgs izskats.
Uzklājot uz sejas, efekts tiešām ir baudāms – skaista, kopta, izgaismota, atlasīga „dārga” āda. Taču, lai cik man nebūtu skumji, pēc trīs stundām seja sāk spīdēt un ne jau „dārgi”, bet tā pavisam vienkārši kā ar speķi ieziesta. Siltākā laikā vispār neizturami un pūderis te nelīdz, jo savienojumā ar to, uz sejas veidojas tāda diezgan pamanāma „špakteļmasa”.
Varbūt mana sejas āda nav pietiekoši sausa šim krēmam? Lai stāv līdz ziemai, tad redzēsim. Jebkurā gadījumā, šaubos, ka šo produktu es vairs jebkad pirkšu.


2 komentāri:

  1. Uzķēros uz reklāmas trika un labajām atsauksmēm ārzemju mājas lapās, nopirku un biju tik vīlusies, ka nācās atdod draudzenei, kura bija vismaz trīs sajūsmās, tātad dažām der, bet tām, kurām ir problemātiska āda, mēdz būt nevienmērīgs tonis-nederēs. Jaunai, veselīgai un ideālai ādai-pašā laikā :)
    -------
    Abalone

    AtbildētDzēst
  2. Protams, kas der vienam, var nederēt citam, bet dikti jau žēl izmestās naudas, dikti!

    AtbildētDzēst