svētdiena, 2011. gada 29. maijs

Gatavojoties darbadienai: OPI an Affair in Red Square


Mana pirmā pieredze ar OPI nagu laiku. OPI produkcija ir slavena ar pārdomātiem risinājumiem roku, pēdu un nagu kopšanā.
OPI nagu lakas ir atsevišķs stāsts – dažādas kolekcijas, desmitiem skaistu toņu un interesantu nosaukumu.
Mana izvēle krita uz OPI Russian Collection nagu laku ar nosaukumu „An Affair in Red Square”. Tās cena šoreiz ar 20% atlaidi 3,83Ls par 15ml, Oniks Beta.
 
Paskatīsimies uz to: patentēta bundžiņa, kas neļauj nagu lakai izžūt (15ml vienam cilvēkam ir pārāk liels apjoms, tātad drīzāk apniks, nekā izžūs) un īpaša otiņa, kas padara nagu lakas uzklāšanu vienkāršu un ērtu. Otiņa ir platāka nekā Orly, Sparitual vai Color Club nagu lakām, nobažījos, ka sāksies lielā ķēpāšanās. Taču uzklāšana kā solīts – ērta un vienkārša, arī žūst ļoti ātri.
 
Kā vienmēr vispirms lietoju jau ierasto Rimmel bāzi. Aiziet pirmā kārta – gandrīz ideāls pārklājums, ļoti plāns un ļoti piesātināts.
  Otrā kārta tikai piedod tonim dziļumu un mirdzumu. Kā redzat - skaista dziļa un svinīga sarkanā krāsa ar sarkanā perlamutra šimmeri, kas atkarībā no apgaismojuma zaigo siltos vai aukstos zeltainos toņos, padarot sarkano krāsu bagātīgu un spilgtu.
Atliek vēl pielabot dažas nelīdzenas maliņas un uzklāt caurspīdīgo virskārtu. Šādā kombinācijā ražotājs man sola tādu lakas noturību, ka bail paliek, tādēļ mērķis atkal tāds pats – divas dienas bez nolupušām maliņām un citām neglītām veca manikīra pazīmēm.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru