sestdiena, 2011. gada 28. maijs

Gandrīz perfekta acu ēnu bāze


Man patīk acu ēnas, ar tām es varu izcelt visu – debeszilo acu krāsu, garās skropstas (jā, jā, mākslīgās), padarīt savu skatienu naivu, dramatisku, seksīgu un nevainīgu un tā vien šķiet, ka pasaule pie manām kājām, līdz ielūkojos spogulī – viss mana skatiena dramatisms koncentrējas zem acīm, radot burvīgu ģimenes strīda efektu.

Izeja, protams, ir –  acu ēnu bāze.
Šoreiz tā ir Artdeco Pure Minerals Eyeshadow Base, 5ml 5.60Ls (Douglas).
Mazā bundžiņā (bet cik nu acīm vajag) atrodas bēšīga perlamutra krāsas biezas konsistences krēms bez smaržas.
Paslinkoju pamēģināt veikalā, nopirku tāpat. Atnākot mājās uzreiz pamēģināju uz rokas – klājās slikti, vajadzēja spēcīgi rīvēt, lai bāze vienmērīgi izsmērējas pa roku. Nodomāju, ja šādi būs plakstiņi jāberzē, tad vizīte pie plastiskā ķirurga vairs nav aiz kalniem. 
 
Taču nē, uz plakstiņiem klāju bāzi ar vates kociņu – ideāli. Efekts: plakstiņu āda paliek gaišāka, izgaismojas. Āda sajūtas „tīrāka” un sausāka, bet nekādu nepatīkamu sajūtu (kā bieži vien ar make-up bāzēm) nav.
Ēnu uzklāšana: perfekti it kā zīmētu ar mīksto zīmuli uz papīra un sapludināt ir tikpat ērti, cik akvareļu krāsas. 
Protams, nākamais jautājums ir noturība. Uzklāju ēnas tieši plkst. 9:30. Šīs dienas plānā bija ir iepirkšanās, pusdienas ar draugiem un neliela pastrādāšana pie datora.  

Pirkumu pilnās somas un vēders arī pilns. Jāskatās kā ar ēnām – turas kā pienaglotas. Nav ne notecējušas, ne nobirušas, nav saspiedušās kunkuļos un sarāvušās krociņās, efekts tāds it kā tikko būtu uzklātas. Vēl jo vairāk, ēnas nepazūd pat pēc kārtīgas dušas, kā redzat visa cita kosmētika jau sen pazudusi.


 
Pēc tādas eiforijas noteikti ir jāseko pamatīgai vilšanās sajūtai, šoreiz tas ir bāzes sastāvs. Lasot nosaukumā „pure minerals” nodomāju, ka sastāva nebūs naftas produktu, ka tik ne tā!!!! Atpazinu vizlu, talku un dabīgo vasku, bet tiem klāt pilna buķete ar parabēniem, pat hm.... POLIETILĒNU un dažādiem citiem polimēriem. Tātad esmu uzsmērējusi ne tikai E95 citā izskatā, bet tam virsū vēl uzlikusi iepirkuma maisiņu. 
Uzdodu sev jautājumu, vai tā ir cena, ko es vēlos maksāt par perfektu acu ēnu noturīgumu, zinot, ka ar tiem pašiem plakstiņiem man būs jādzīvo cik nu atvēlēts?! Nē, pārāk dārgi!

Domāju, ka bāze ir neaizvietojama reizēs, kad ir nepieciešams perfekts make-up, bet ikdienas lietošanai tomēr kategorisks „nē”!

P.S. Nepagāja ne trīs-četri mēneši kā bāze ir sažuvusi, diemžēl ir tik cieta, ka vairs nav lietojama.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru